Ayalp Bilişim Danışmanlık Müh. İhr. ve İth. Ltd. Şti.

 

Hakkımızda

Ayalp Bilişim, bölgemiz özelinde Türkiye’deki kurumlarımıza ihtiyaç duydukları bilişim hizmetini hızlı ve efektif olarak ulaştırmayı görev bilmiş genç ve dinamik bir firmadır. Türkiye’de genelinde hizmet veren güçlü bilişim firmaların birçoğuyla yakın iş birliği neticesinde sizin için en doğru ürünleri seçer ve size özel çözümlere dönüştürerek iş süreçlerinizde bilişimi etkin kullanmanızı sağlamaktayız.

Marka bağımsız çözüm yaklaşımımız ve geniş iş ortağı ağımız sizler için projelerinizi etkin şekilde yönetimini sağlayıp sizleri bir adım ileriye taşıyoruz.

Ayalp Bilişim sayesinde kurumlar, B.T. projeleri için danışmanlık, uygulama, uyarlama, eğitim vb. tüm adımları ayrı ayrı yönetmek zorunda kalmıyor; uçtan uca tüm süreçleri uzman kadromuz sizlerle birlikte yürütüyor.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda; güncel bilgi teknolojisi olanaklarını kullanarak onlara en doğru çözümü yüksek kalitede sunup bilgi güvenliklerini, verimliliklerini, karlılıklarını ve rekabet avantajlarını artıran bir çözüm ve iş ortağı olarak uzun vadeli ve güvene dayalı bir müşteri memnuniyeti yaratmaktır.

Vizyon

Müşterilerimize değer katan yenilikçi bir firma olarak farklılıklar yaratıp kalıcı üstünlükler sağlayarak sektörüne ilham veren bölgemizde ve Türkiye’de referans kabul edilen bir firma olmak.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap